Apie Mus

„A Lygio Reklama“ – veržli profesionalų komanda galinti pasiūlyti aukščiausio lygio sprendimus Jūsų internetinio verslo vystymui.

Pagrindinės „A Lygio Reklama“ veiklos kryptys:

Norint, jog verslas būtų matomas, šiais laikais reikalinga šiuolaikiška ir funkcionali interneto svetainė. Būtent tokias ir kuria „A Lygio Reklama“. Kuriant svetainę didelis dėmesys skiriamas vidiniam svetainės optimizavimui, kad tinklalapis atitiktų oficialius Google paieškos standartus. Taip pat tinklalapis yra reaguojančio (angl. responsive) dizaino, tai reiškia pritaikytas vartotojams naršantiems internete išmaniaisiais telefonais bei planšetėmis.

„A Lygio Reklama“ atlieka svetainių vidinį ir išorinį optimizavimą, kuris suteikia galimybę iškilti Google paieškoje ir pritraukti daugiau potencialių klientų. Atliekamas kokybiškas optimizavimas naudojantis tik leidžiamais ir legaliais metodais (angl. white-hat SEO). Užsibrėžiami tikslai, sudaroma sutartis, o jei nepasiekiame sutartų rezultatų – grąžiname sumokėtus pinigus (be jokių paslėptų žvaigždučių ar papildomų sąlygų).

UAB „A Lygio Reklama“ – nedidelė įmonė, sudaryta iš patyrusių savo srities profesionalų, galinčių pasiūlyti optimalius sprendimus kiekvienam klientui. Mes lanksčiai žvelgiame į kiekvieno kliento situaciją ir pateikiame geriausius pasiūlymus, atitinkančius kainos ir kokybės santykį.