Interneto Svetainių Kūrimas

interneto svetainiu kurimasNorite, kad Jūsų verslas būtų matomas? Pradėkite nuo šiuolaikiškos ir funkcionalios interneto svetainės!

„A Lygio Reklama“ teikia aukščiausios kokybės interneto svetainių kūrimo paslaugas. Patyrusių specialistų komanda atsakingai žiūri į savo darbą ir vaidmenį vystant Jūsų verslą. Kuriame reprezentacines svetaines, el. parduotuves, skelbimų, naujienų svetaines, tinklaraščius ir kt.

Svetainės kūrimo paslauga tai:

  • Kliento poreikių analizė;
  • Svetainės dizaino kūrimas;
  • TVS integravimas;
  • Paruošto svetainės turinio įkėlimas;
  • Svetainės perkėlimas į Jūsų serverį.

„A Lygio Reklama“ kuriamos svetainės atitinka visus šiuolaikinėms svetainėms keliamus reikalavimus.

  • Paprastas valdymas

Svetainės turinio valdymo sistema (TVS) sukurta taip, kad ir nepatyrę vartotojai galės lengvai pildyti bei atnaujinti savo svetainės turinį be programuotojų įsikišimo. TVS kurta atsižvelgiant į Google standartus, todėl yra iškart optimizuota ir maksimaliai pritaikyta ne tik kliento poreikiams, bet ir Google paieškos sistemai. Šiuolaikiška svetainė – geriausias sprendimas šiuolaikiškam verslui.

  • Užtikrinamas svetainės saugumas

Šiuolaikiška ir moderni turinio valdymo sistema užtikrina, jog svetainė bus apsaugota nuo žinomų įsilaužimo būdų ar bandymų užkrėsti svetainę.

  • Pritaikyta mobiliems įrenginiams

Svetainės dizainas prisitaikantis (responsive) prie įvairiausių įrenginių: išmaniųjų telefonų, planšečių, nešiojamų kompiuterių, stacionarių kompiuterių.

Šiuo metu daugiau nei 30 proc. svetainės lankytojų yra išmaniųjų įrenginių naudotojai. Tai sparčiai auganti rinka, todėl labai svarbu, kad Jūsų svetainę pasiektų visi potencialūs klientai, nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį jie naudoja. Taip pat svarbu pažymėti, jog nuo 2015 metų pradžios, svetainės, kurios nėra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams rodomos Google paieškos sistemoje žemiau atliekant paiešką tokiu įrenginiu. Būtent todėl šiai svetainės savybei yra skiriamas ypatingas dėmesys.

 

Atliktų darbų galerija geriausiai iliustruoja mūsų komandos darbą: