SEO Paslaugos

seo paslaugos

Jei turite savo internetinį verslą ar reprezentacinę svetainę, tuomet greičiausiai esate girdėję ir apie SEO, gal net sulaukę keistai skambančių klausimų iš kolegų „kaip tavo SEO?“, „ką darai dėl SEO?“ ir pan. Taigi nenuostabu, kad ieškodami atsakymų radote mus (arba mus rekomendavo Jūsų kolegos ar partneriai). Čia rasite atsakymus į pagrindinius klausimus: kas yra SEO, kodėl jis reikalingas Jūsų verslui ir kaip „A Lygio Reklama“ gali suteikti Jūsų internetiniam verslui žinomumo ir pritraukti daugiau potencialių klientų nei kada svajojote.

 

Kas yra SEO?

SEO, šifruojamas kaip Optimizavimas Paieškos Sistemoms (angl. Search Engine Optimization), yra tam tikra veiksmų seka, kuri atliekama siekiant, kad svetainė pagal įmonės veiklą atitinkančius raktažodžius užimtų aukščiausias pozicijas paieškos sistemų rezultatuose. Populiariausia paieškos sistema jau ilgą laiką yra Google, todėl visi veiksmai nukreipti būtent į šią paieškos sistemą.

 

SEO optimizavimas išskiriamas į dvi dalis – vidinį bei išorinį. Vidinis SEO optimizavimas – tai programiniai ir turinio pakeitimai bei papildymai, kurie atliekami Jūsų svetainės viduje. Tinkamai optimizuotą svetainę lengviau supranta paieškos robotai, o svetainės rezultatai dažniau atnaujinami paieškos indekse. Tuo tarpu išorinis SEO optimizavimas yra nuorodų tinklo išoriniuose šaltiniuose kūrimas, taip keliant svetainės reputaciją.

Užėmus aukščiausias pozicijas paieškos sistemų rezultatuose pagal įmonės veiklą atitinkančius raktažodžius, sulaukiama daugiau potencialių klientų apsilankymų svetainėje, nei joks kitas reklamos būdas galėtų garantuoti.

SEO – tai ilgalaikė investicija į nenutrūkstantį potencialių klientų srautą iš paieškos sistemų.

 

Kodėl Jums to reikia?

Norint sėkmingai vystyti verslą, neužtenka tiesiog turėti interneto svetainę, dar reikia, jog ji būtų lankoma. Svetainės lankomumą galima kelti įvairiais būdais, tačiau pigiausias ir efektyviausias – organinė paieška. Google paieška atveda į Jūsų svetainę potencialius klientus, t.y. tuos kurie ieško informacijos, prekių ar paslaugų susijusių su Jūsų veikla. Didžiausio srauto lankytojų ir potencialių klientų galima sulaukti tuomet, kai tinklalapis užima aukštas pozicijas Google paieškoje pagal Jūsų verslui aktualius raktažodžius. Štai todėl Jūsų verslo svetainei reikalingas SEO optimizavimas – tai padeda svetainei užimti aukštesnes pozicijas paieškos sistemose, tad svetainė tampa lengviau pasiekiama. Kitaip nei bet kuri kita reklamos forma, SEO optimizavimas leidžia klientams rasti būtent Jus, o ne taikosi į auditoriją, kuriai šiuo metu tikrai nieko nereikia.

 

Kodėl rinktis „A Lygio Reklama“ SEO paslaugas?

„A Lygio Reklama“ – tai ilgametę patirtį turinčių profesionalų komanda, teikianti visas SEO paslaugas. Visi darbai nuo A iki Ž atliekami „A Lygio Reklama“ darbuotojų, taigi Jums patiems nereikia niekuo rūpintis ir, galite skirti visą dėmesį ir pastangas savo verslo vystymui.

Teikiamos SEO paslaugos:

  • Svetainės analizė;
  • Raktinių žodžių parinkimas;
  • Konkuruojančių svetainių analizė;
  • Vidinis SEO optimizavimas;
  • Išorinis SEO optimizavimas;
  • SEO monitoringas ir konsultacijos.

Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas ir siekis, jog Jūsų įmonė būtų įtvirtinta internete ir paieškos sistemose, nes tik ilgalaikė partnerystė duoda geriausius rezultatus.

Pagrindinis „A Lygio Reklama“ SEO paslaugų išskirtinumas – objektyvi Jūsų svetainės situacijos analizė bei plano sudarymas. Mes negarantuojame neįmanomo, tačiau dirbame taip, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus. Suteikiame pinigų grąžinimo garantiją, todėl, jei nepasiekiame sutartų rezultatų – grąžiname visus sumokėtus pinigus, o jau atlikti darbai Jums tampa visiškai nemokami.