google mobile pritaikymas

Google pranešė, kad padidins svetainės pritaikymo mobiliesiems įrenginiams reitingavimo faktorių, tačiau neverta tikėtis dar vieno „Mobilegeddon“

IT milžinė Google savo Webmaster bloge paskelbė, kad ketina padidinti mobiliesiems įrenginiams skirto algoritmo, kurį išleido 2015 metų balandžio 21 dieną, poveikį.

Google savo pranešime skelbė, kad atnaujinimas įvyks gegužės pradžioje ir jis „padidins mobiliesiems įrenginiams pritaikytų svetainių vertinimo naudingumą“. Google pastebėjo, kad jeigu jūsų svetainė jau yra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, jums nereikia rūpintis, kadangi jūsų šis atnaujinimas tiesiogiai nepaveiks.

Atnaujinimas bus įdiegtas palaipsniui, todėl jūs nepamatysite staigaus poveikio svetainėms, kurios nėra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams. Šis IT milžinės veiksmas primena lėtą Panda 4.2 sistemos diegimą, tačiau vis dar nėra aišku ar atnaujinimas bus įdiegtas per kelias savaites, ar mėnesius. Google tik pranešė, kad jie „pradės diegti“ atnaujinimą gegužės pradžioje.

Mobiliesiems įrenginiams skirtas algoritmas patikrina kiekvieną svetainės puslapį, būtent todėl jo įdiegimas gali užtrukti. Ir sprendžiant pagal tai, kaip Google nuskaito ir indeksuoja svetainės puslapius, dar negreitai pamatysime šio algoritmo poveikį.

Manoma, kad šis atnaujinimas turės mažiau įtakos nei originalus mobiliesiems įrenginiams skirtas atnaujinimas „Mobilegeddon“. Pradinis „Mobilegeddon“ atnaujinimas turėjo akivaizdžiai paveikti mobiliųjų įrenginių rezultatus, tačiau ne visi vartotojai pranešė, kad patyrė didelį algoritmo poveikį.

Jeigu jūsų svetainė nėra pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, arba norite būti tikras, kad jis yra teisingai pritaikytas, pasinaudokite nemokamu Google mobiliesiems įrenginiams skirtu įrankiu ir patikrinkite Google mobiliąsias gaires.