Svetainės greičio optimizavimas

Greičiau užkraunama internetinė parduotuvė, puslapis arba tinklaraštis – pirmas žingsnis link sėkmės. Efektyvus puslapio užkrovimo greitis padidins Jūsų lankytojų mastus bei išlaikys turimus svetainės naršytojus.

Kuriant WEB puslapį reikia nepamiršti, kad ir klientas, ir Google paieškos sistemos vertina ne tik raktinius žodžius, dizainą bei kitas smulkmenas, tačiau taip pat ir puslapio užkrovimo greitį. Svetainės greičio optimizavimas – paslauga galinti pakelti puslapio reitingus.

Kam reikalingas svetainės greičio optimizavimas?

  1. Lankytojų poreikiams tenkinti. Kompiuteris bei internetas pakeitė visuomenės požiūrį į daugelį dalykų. Šiuolaikiniai klientai, naršytojai yra nekantrūs ir nori greitai gauti reikalingą informaciją. Greitas svetainės užkrovimas gali paskatinti klientą kartą apsilankius sugrįžti atgal.
  2. Svetainės užkrovimo greitis – vienas iš kriterijų, kuris daro poveikį puslapio reitingams. Kuo puslapis efektyviau bus užkraunamas, tuo aukštesnėse Google pozicijose jis bus.
  3. Laiko taupymas ir naršymas daugelyje WEB vietų. Svetainės greičio optimizavimas garantuoja, kad reikalingas puslapis labai greitai atsidarys, taigi vienu metu patogiai galima naršyti net keliose skirtingose svetainėse. Tai irgi ženkliai palengvina naršytojų gyvenimą.

Šiais laikais optimalumas – vienas svarbiausių veiksnių skirtingose sferose. „A Lygio Reklama“ – tai žingsnis link kokybės.

Kodėl darbus reikia palikti profesionalams?

Daugelis pastebi, kad internete galima atrasti tam tikrus įrankius, kuriais naudojantis įmanoma pagreitinti svetainės užkrovimą. Visgi, daugelis pabandžiusiųjų tvirtina, kad efektas nejaučiamas, kartais net susiduriama su naujomis problemomis. Jeigu kreipsitės į „A Lygio Reklamą“ – darbai bus atliekami profesionaliai.

  • Garantuojama, kad internetinė svetainė kur kas greičiau krausis (jokio skirtumo, kokia naršyklė ar kompiuteris yra naudojami).
  • Suteikiamos nemokamos konsultacijos, kurios paaiškinamos taip, kad viską suvoktų net ir šioje sferoje nedirbantis asmuo.
  • Rekomenduojama, kokią informaciją palikti pagrindiniame svetainės puslapyje. Tai svarbu ne tik patogumo atžvilgiu, tačiau taip pat ir koreguojant greitį.
  • Darbai atliekami greitai. Kreipkitės į profesionalus, suderinkite visas smulkmenas ir džiaukitės rezultatais.
  • Paslaugos suteikiamos konkurencingomis kainomis. Svarbiausia – kokybė. Perkant paslaugų paketą visada galima sutaupyti!
  • Specialistai žino smulkmenas, kurios užtikrina kokybę bei atliktų paslaugų ilgaamžiškumą.

„A Lygio Reklama“ – profesionalumo siekiančių žmonių pasirinkimas! Dar vienu patenkintu klientu galite tapti Jūs.

Svetainės greitis – reikšmingas faktas SEO optimizacijai

SEO paslaugos atliekamos tam, kad konkretus internetinis puslapis būtų kur kas greičiau atrandamas Google paieškos sistemoje. SEO apima labai daug veiksnių ir vienas jų – puslapio užkrovimo greitis (žinoma, pirmiausia šia paslauga reikia pasinaudoti vardan to, kad lankytojams pavyktų kur kas greičiau gauti reikalingą informaciją).

Galiausiai, viskas priklauso nuo to, per kiek laiko internetinis puslapis yra užkraunamas. Jeigu laiko tarpas – 1 sekundė, tuomet svetainės greičio optimizavimas nepadidins SEO atliekamos naudos. Tačiau jeigu tenka laukti per kelias sekundes – modulis yra būtinas.

Geriausia vertinant svetainės krovimo laiką įsijausti į lankytojo poziciją. Jeigu naršant tenka laukti – lankytojas tikrai nebus patenkintas. Jeigu internetinė svetainė užkraunama greitai – tuomet asmuo noriai sugrįš.

A Lygio Reklama“ – kokybė Jūsų rankose! Nes turėti viską vienu metu dar niekada nebuvo taip paprasta!

Savo svetainės krovimo greitį galite patikrinti svetainėje gtmetrix.com