Svetainių pritaikymas mobiliems įrenginiams

„A Lygio Reklama“ siūlo ir responsive dizaino kūrimo paslaugą! Tai elektroninės parduotuvės ar internetinio puslapio pritaikymas mobiliesiems įrenginiams, planšetėms bei kitiems prietaisams. Svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams padeda naršyti patogiai, vaizdas neišsikraipo, informacija pateikiama tiksliai.

Nepasinaudoti responsive dizaino sukūrimo paslaugomis – žingsnis atgal. Daugiau nei 65 procentai naršytojų informacijos ieško per mobiliuosius telefonus.

Kaip atrodo responsive dizainas?

Svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams naudojant responsive dizainą – inovatyviausias pasirinkimas (anksčiau buvo kuriamos mobiliosios aplikacijos bei mobilioji svetainės versija). Pritaikymo metu dizaino elementai tampa kintamojo pločio, aukščio. Todėl atitinkamai nuo prietaiso ekrano dydžio rodoma informacija padidėja arba sumažėja. Svarbiausia, kad pateikiamas turinys bet kuriuo atveju pilnai sutilps į ekraną ir išdėstymas bus patogus skaitymui.

Taip pat koreguojamas paveiksliukų ar nuotraukų dydis bei padėtis. Stengiamasi viską pateikti taip, kad klientui naršant internetu būtų patogu atrasti reikalingą informaciją.

Internetinės svetainės tikslas patraukti žvilgsnį bei išlaikyti kliento dėmesį. Tik kokybiškai pateikiamas vaizdas arba informacija garantuos iškomunikuotą prekinį ženklą.

Kokia informacija pateikiama?

Pritaikant svetainę mobiliajam įrenginiui vien matmenų keitimas nėra visas darbas. Daugelis žmonių naršydami kompiuteriu daug dėmesio skiria dizainui, efektams. Naršant per mažą ekraną to vengiama, kadangi tai trukdo atrasti reikalingą informaciją. Akivaizdu, kad koreguojant mobiliajam telefonui pritaikytą svetainę – informacijos išdėstymas turi būti kitoks, būtent patogus mažam ekranui ir greitam informacijos ieškojimui.

Responsive dizaino pliusai

Jeigu iki šiol Jūsų internetinis puslapis nėra patogiai peržiūrimas telefonu – gali būti, kad prarandate nemažą dalį klientų. Šiuo metu telefonai bei planšetės intensyviai pakeičia kompiuterius skirtus pramogoms, greitam informacijos radimui. Paprasčiausiai, telefonas padeda sutaupyti daug kompiuterio krovimosi laiko, naršyti galima bet kur ir bet kada.

  1. Lietuviai „draugauja” su inovacijomis. Jeigu turite internetinę svetainę, tuomet pasižiūrėkite – kiek žmonių pas jus užsuka būtent naršydami telefonu. Galbūt tai paskatins jus pasinaudoti paslauga.
  2. Naršymas planšete bei telefonais – ypač patogus. Nieko keisto, kad daugelis šiuo metu būtent jais ir naudojasi siekdami atrasti informaciją.
  3. Svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams – kokybiško įvaizdžio kūrimas. Kiekvienas verslininkas privalo tuo pasirūpinti.
  4. A Lygio Reklama“ paslaugas suteikia pigiai, tačiau nauda – akivaizdi.

Smulkmenos padeda suformuoti visumą. Jeigu norite būti sėkmingas verslininkas – apgalvokite visus kelius link Jūsų.

Responsive dizainas prisideda prie SEO optimizacijos

SEO padeda internetiniam puslapiui pasiekti aukštesnes pozicijas Google paieškos sistemoje. Netinkamas informacijos išdėstymas naršant per mobiliuosius telefonus gali sumažinti lankytojų srautą. Tokiu atveju puslapio pozicijos kris žemyn. Jeigu norite, kad Jūsų verslas per skirtingas platformas būtų pristatytas vienodai kokybiškai ir lankytojai palankiai vertintų pateikiamą informaciją, tuomet pakoreguoti svetainę, kad ji tiktų ne tik kompiuteriams – būtina.

Kodėl „A Lygio Reklamos“ komanda?

Profesionalią komandą vienija tik geriausi savo srities specialistai, kurie gaudžiai bendradarbiaudami siekia patenkinti net ir išrankiausius klientų poreikius. Paslaugos suteikiamos už konkurencingą kainą ir po trumpo paslaugos suteikimo laiko svetainės turėtojas galės džiaugtis greitai įgyvendinta paslauga. Puslapio funkcionavimo eigoje iškilus problemoms – jos nemokamai bus sutvarkytos.

Kiekvienas kelias į Jūsų verslą turi būti rožėmis klotas. Tik tai užtikrins klientų pastovumą.